שרות ותיקונים לדודי שמש

פתרון בעיות מים חמים, נזילות וייעוץ לגבי כל סוגי הדודים של כל החברות. אחד מערכי החברה החשובים ביותר הוא שירות הלקוחות שלה, ערך זה מלווה את החברה כבר למעלה מ- 64 שנה עם אלפי לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ. 

אור הטבע שמה לה למטרה לתת שירות מהיר, מקצועי ואמין. לחברת אור הטבע שירות לקוחות וטכנאים בפריסה ארצית. הצוות הטכני שלנו מתמחה בזיהוי התקלה תוך דגש על הפתרון היעיל והטוב ביותר עבור הלקוח. חשוב לנו להדגיש כי צוות הטכנאים שלנו הם עובדי חברת אור הטבע, איננו משתמשים בקבלני משנה. כל הטכנאים שלנו מחויבים בהדרכות בטיחות והסמכה לעבודה בגובה באופן תקופתי על מנת לשמור על כשירות. לאור הטבע סניפי שירות והתקנה בפריסה ארצית.

קריאות רבות לתיקון דודי שמש, יסתכמו בהחלפת גוף חימום או פלאנג'. מחיר תיקון דוד שמש על פי כן, יכול לסוב סביב טווח של 250 עד 600 ₪. בעיה בדוד, אשר יכולה להצדיק דודי שמש תיקון – כנראה תתבטא בקצר או קושי בחימום המים. מדובר בבעיות, אשר נגמרות בעקבות הצטברות אבנית, או שמא חומרים לא איכותיים במיוחד מהם מורכב הדוד ואפילו התקנה לא מתאימה של הדוד. ישנם אמצעים, כמובן – למנוע את הצטברות האבנית. אחד מהם נקרא מסנן אבנית.

תיקון נזילה בדוד שמש?

תקלה נפוצה אחרת, באופן יחסי – היא זו של נזילת מים. מדובר בתקלה שעלולה להתרחש עקב אטימה לקויה של המתקן אשר תפקידו להחזיק את המערכת החשמלית של הדוד, או שמא דווקא מבלאי הדוד – אשר התבלה עם הזמן.  במקרה שכזה, אפשר שייווצר קצר ואף השבת הדוד לחלוטין. ניתן לבצע תיקון נזילה בדוד שמש על מנת לתת לכך מענה.תקלה נפוצה אחרת, באופן יחסי – היא זו של נזילת מים. מדובר בתקלה שעלולה להתרחש עקב אטימה לקויה של המתקן אשר תפקידו להחזיק את המערכת החשמלית של הדוד, או שמא דווקא מבלאי הדוד – אשר התבלה עם הזמן. במקרה שכזה, אפשר שייווצר קצר ואף השבת הדוד לחלוטין. ניתן לבצע תיקון נזילה בדוד שמש על מנת לתת לכך מענה.

החלפת גוף חימום?

כאמור, אחד התיקונים הוא החלפת גוף החימום – אשר אחראי לחמם את המים בדוד. מדוע להחליף? ובכן, אם קיימת הצטברות אבנית אשר עוטפת את גוף החימום שבדוד – אפשר שזה יפריע לפעולת החימום היעילה. האם מדובר על תיקון גוף חימום בדוד שמש? לא בהכרח, שכן אנו דנים כעת בהחלפתו. ניתן להתייעץ עם בעל מקצוע על מנת להבין את ההבדלים, אם ישנם.

באופן כללי, זה יכול להיות די פשוט לבצע את החלפת גוף החימום. מדובר בתהליך המערב את שליפתו של גוף החימום הישן מהמתקן עליו יושב, ולהשחיל אחד אחר במקומו. במקרה זה, מחיר תיקון דוד שמש יעלה 200 עד 250 ₪, לרבות מע"מ – בממוצע. אף על פי שמדובר במלאכה קלה ואף זולה יחסית – יש שימליצו לעשות יותר מאשר להחליף רק את גוף החימום, אלא להחליף את כל המערכת החשמלית של ממש. וזאת, כי החלפת גוף החימום לא תפתור את עניין האבנית שפירטנו קודם.

לפתוח את הפלאנג'?

על מנת לסייע לדוד להחזיק מעמד, לטווח זמן של למעלה משנה – ישנה המלצה לפתוח את הפלאנג' ולנקות ביעילות את פנים דוד השמש משאריות אבנית – ולאחר מכן, לשים פלאנג' חדש. למעשה, ישנם דוודים אשר לא ניתן לנתק מהם את גוף החימום כדרך הפלאנג' – ועל כן, על מנת להחליף יש עניין להחליף את המערכת כולה. ניתן להביט מחירון תיקון דוד שמש ממוצע על פי אתר מדרג ולראות כי עלות ההחלפה של הפלאנג' יכולה לעלות בין 450 ל-600 ₪. כולל מע"מ. 

כל מה שצריך לדעת על החלפת פלאנג בדוד – לחצו למעבר

אחידות בעלויות תיקון של שלל סוגי דוודים?

 יש לציין, כי מחירון תיקון דוד שמש יכולה להיות אחיד בין שלל סוגי הדוודים. בין אם מדובר על דוד של אור הטבע, אידיאל או אמקור – יכול מאוד להיות כי עלות התיקון תהיינה אחידה.  

חברת אור הטבע - אנרגיה ירוקה מהטבע. שמחים לייעץ בכל עניין, בעיה ותקלה לכל סוגי דודי השמש וקולטי השמש של כל החברות.

המוצרים שלנו