טיפים לטיפול בנזילות בדוד שמש

Facebook
Twitter
LinkedIn

דודי שמש דולפים מדי פעם וזה תמיד אסון כשזה קורה. מה תעשו?

דודי שמש הם אחת הדרכים הטובות ביותר להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלך. הם גם דרך טובה לחסוך כסף ולחיות אורח חיים ירוק יותר. עם זאת, יש להם נטייה לדלוף מדי פעם וזה תמיד אסון כשזה קורה.

רשמנו את מה שאתה צריך לדעת כדי שתוכל לפעול מהר במקרה של אירוע כזה בבית או עבור העסק שלך.

אחת הדרכים הטובות ביותר להימנע מאסון היא לקיים מערכת גיבוי ולשם כך רצוי להתקין גם מערכת דוד חשמלית.

דודי שמש דולפים מדי פעם, לכן תמיד כדאי להחזיק דוד חשמל בבית. נזילות מדוד שמש מגיעות בדרך כלל מסדקים בצנרת או מפרקים אטומים בצורה גרועה. איטום אפוקסי או סיליקון יכול לפעמים לתקן את הדליפות הללו בהצלחה, אך לא תמיד.לא פעם, נזילות פורצות שוב ודורשות תיקון או החלפה מקצועיים יותר. כדאי לעשות תחילה בדיקת נזילות ולאחר מכן לגרום לאדם מנוסה להגיע לביתכם כדי למצוא את הסיבה לנזילות המים שלכם. ולבצע את התיקונים הנדרשים.

האם מים דולפים מדוד השמש שלך? הנה כמה דברים שכדאי לדעת

די קל לתקן דוד שמש דולף, אך חשוב לעשות זאת בהקדם האפשרי, אחרת הנזילה עלולה להחמיר ולהתפשט לשאר חלקי הבית. אל תתנו למים לדלוף מהברז שלכם.

אינסטלטורים אמנם מומלצים לתיקון נזילות מים, אך במקרה זה תצטרכו דווקא טכנאי דוודים. בוא נגיד את זה כך, אם תתקין את דוד השמש באופן מיידי ומהיר, תצטרך רק טכנאי דוודים. אם אתם מתעכבים ומובילים למצב של הצפה בבית, אז בנקודה זו ההמלצה היא שתצטיידו באינסטלטור

אנו ממליצים על אינסטלטורים לצנרת שלך ועל טכנאי דודי שמש למערכות חימום .

דבר אחד שיכול לגרום נזק רב לרכוש שלך הוא צנרת תקולה. כדי להימנע מנזילות אלו, כדאי תמיד ליצור קשר עם טכנאי דוודים. דרך זו היא הסיכוי הטוב ביותר שלך למנוע מהמים להציף ולפגוע בביתך. קולטי שמש קלים למדי להתקנה על גגות. הם אינם זקוקים לתחזוקה מיוחדת, אך אם מבחינים בנזילה, ייתכן שתצטרכו בדיקה נוספת כדי למצוא את מקור הנזילה. ייתכן שהסיבה לכך היא ליקוי קל שניתן היה לתקן לו רק הייתם נתקלים בו בזמן.

נזילות מים הן בעיה גדולה, ועדיף להתקשר לחברה מקצועית שתטפל בהן. חברות מסוימות יתקנו בעוד שאחרות ידרשו חלקי חילוף. אם יש לך נזילה הנובעת מהדוד, הצעד הראשון הוא סגירה של אספקת המים ולאחר מכן ניתוק ממקור החשמל שלו. כמו כן, תרצה לפנות לחברת הביטוח שלך על מנת לוודא שאתה מכוסה בגין הפסדים עקב נזילות של דוד שמש. חשוב שתנקוט פעולה מהירה אם הם מתרחשים, מכיוון שהם יכולים להוות בעיה גדולה עבור בעלי בתים.

אולי יעניין אותך גם

Solar power panel on sky background.
בלוג

טיפים לתחזוקה של דוד שמש

טיפים לתחזוקה שוטפת של דוד השמש שלך מה זה דוד שמש? דוד שמש הוא מוצר לחימום מים המשתמש באנרגיית השמש הנפלטת דרך אור השמש לחימום

קרא עוד »